35 yıldır Türkiye’nin ve çeşitli ülkelerin dış mekanlarda her türlü hava şartlarına uygun, depreme dayanıklı, uzun yıllar hizmet verebilecek kütük evler ve ahşap omurgalı tesisler ürettik.

Dış mekanda dayanıklılık her zaman bizim için ön plandaydı. Şimdi edindiğimiz tüm tecrübe ile Tahta Sandalye ve Tahta Masa seçeneklerimizi sizlere sunuyoruz.

Masalarımızı dünyanın en iyi ve en dayanıklı çam ağaçlarının yetişmiş olduğu İsveç ve Finlandiya’nın çam ağaçlarını kullanarak yapmaya karar verdik.
Sandalye üretimimizde ise suyu seven uzun yıllar hizmet alabileceğiniz, çok dayanıklı çınar ağaçlarını tercih ediyoruz.

Yapmış olduğumuz masa ve sandalyelerin bir kere alındığında ömür boyu kullanarak ; “Dededen Toruna” yadigar kalmasını düşünerek gerçeğe dönüştürdük.

Endüstriyel her türlü üründen uzak durarak, tahtanın dokusunu, ruhunu ve orjinalliğini geri kazanmak için sanki 150 yıl önceki teknoloji ile çalışıyormuşcasına tahtasını boyasını el ile yaptık!..

Şimdi tüm müşterilerimize satmış olduğumuz ürünlerde, kırılma ve herhangi bir sebepten ötürü deforme olması durumunda ürünü aynı hafta içerisinde ömür boyu yenisi ile değiştirme sözü ve garantisi verdik ve bu düşünce ile devam edeceğiz.

Tüm müşterilerimize renkli ve sağlıklı günler dileriz.

Tahta Sandalye Ailesi

Tahta Sandalyeler Hakkımızda